Leden 2014

Let's rock together!

31. ledna 2014 v 23:41 Ostatní
Ohayo ^^ Vzhledem k tomu, jak tu pořád píšu, že mám málo času na blog i na adminování Ac teamu, tohle možná vyzní divně, ale... věřte, že to nebylo plánovaný xD
Povídaly jsme si s Bara-chan na fb a já plácla "Let's rock together!" protože jsem to viděla někde napsané.. pak jsem říkala, že by to byl dobrý název pro j-rockovou fan stránku.. tak nás nenapadlo nic lepšího, než jí založit :D


Pokud se přidáte k naší pekelně božské rodině, budeme moc rádi :) a my se na oplátku pokusíme, aby nám to nadšení do adminování této stránky chvíli vydrželo xD Za nějaké ty komentáře u fotek budeme také vděčné :)

Tak málo času :'(

24. ledna 2014 v 18:20 Deníček
Zatracená maturita.. nic nestíhám ("°д°)


Díky j-rocku, jsem...

16. ledna 2014 v 22:14 Deníček
Co všechno pro mě udělal j-rock? Mohla bych tu vypsat 100 věcí... ale tady jich je alespoň 20 Usmívající se

Rytmus vs. Kyo

16. ledna 2014 v 19:50 Obrázky, fotky
Pane bože, bráško... tohle mi nedělej ("-_-)
aneb co vše nevyhrabu, když si začnu prohlížet staré fotky v pc
Kyo je moje dvojčátko... MOJE! (>_<)


zdroj: Lexie's demented brain xDDDD (vlastní "tvorba" :D)

Japonské reklamy...

5. ledna 2014 v 14:40 Zajímavosti
...taky je milujete? :D
videa v celém článku

Kolik lidí považuješ za své „nejlepší přátele“?

2. ledna 2014 v 6:17 Deníček
Tak zněla jedna z otázek na mém asku... ano, i tahle jednoduchá otázka mě donutila se zamyslet.. to bych jinak ani nebyla já. Navíc od doby co semnou Popelka nemůže trávit noci na chatu a v jedenáct večer mi mizí, mám na úvahy mnohem víc času *zasekne se u přemýšlení nad tím, zda je to dobře* No nic..

Když jsem si tenhle dotaz přečetla, zazněly mi v hlavě dvě otázky...
1) Dají se za najlepší přátele považovat lidi které jsem v životě neviděla a jen si s nimi píšu?
2) Dají se za nejlepší přátele považovat lidi z okolí, když vím, že některé lidi které jsem ani neviděla osobně mám raději?..
Za váš názor budu ráda.

Nevím koho můžu považovat za nejlepšího přítele... copak to jde měřit, když jednoho člověka vídám často a druhého nemám šanci vidět? Trochu nevyrovnanné podmínky, ne? Když to vezmu obecně, lidi které znám z chatu jsou mi mnohem bližší, protože mají stejné záliby jako já (ano správně, Japonsko :D) ale s lidmi které znám osobně mě zase pojí společné zážitky.

Nakonec jsem došla k názoru, že tohle nemá vůbec cenu řešit a že ten dotaz je jedna velká hloupost.. vždyť "nejlepší přítel" je jen termín.. jen nějaký název pro něco, co stejně nikdo nedokáže pořádně definovat.. nebo snad znáte nějaká pravidla? Já ne. Vím, jaké mám ke konkrétním lidem názor. Ale nebudu si dělat žebříček "vítězů". Protože život je krátký na to, aby se dělali věci které nejsou absolutně k ničemu :)

Takže moje odpověď je asi taková: pár jich určitě je a já jsem jim za to vděčná :3

Vánoční Japonsko

2. ledna 2014 v 4:07 Obrázky, fotky
Četla jsem si nějaké rozhovory s j-rockery a někteří z nich říkali, že jejich nejmilejší roční období je zima. A proč? Kvůli Vánocům.
Divila jsem se.. v Česku neznám moc lidí (v mém věku i starších) kteří by Vánoce měli rádi. Na facebooku celé svátky čtu o negativních pocitech z Vánoc. Nedivím se jim. V tom jednom velkým spěchu který za poslední roky v tomto období známe je získat vánoční atmosféru opravdu těžké.. ani já jí nezískala. Dokonce jsem neviděla ani jednu celou pohádku a cukroví jsem se skoro nedotkla. Připadala sem si jako každý jiný všední den. Ani nový rok jsem neoslavovala.. byla jsem na Fb s lidmi které mám ráda a povídala si. Jen jsem o půlnoci na pět minut zaběhla za rodinou a pak zapadla zpět do pokoje abych jim nenarušila oslavu svým otráveným obličejem.
Uch, nějak sem se rozepsala.. ale chtěla jsem tím říct jen jedno.. Kluky jsem nechápala, ale o něco později jsem si vyhledávala výzdobu japonských ulic. V tu chvíli sem je pochopila, protože když by se vám jednou poštěstilo projít se například vánočním Tokiem.. dostali by jste tu správnou náladu a chuť užít si pravé Vánoce byť by jste je předtím nesnášeli sebevíc.. Ty fotky na mě dýchly více vánoční atmosféry než všechny pohádky, cukroví a koledy dohromady.. jen škoda, že jsem na ně nenarazila dřív...
Pár fotek: