Kolik lidí považuješ za své „nejlepší přátele“?

2. ledna 2014 v 6:17 |  Deníček
Tak zněla jedna z otázek na mém asku... ano, i tahle jednoduchá otázka mě donutila se zamyslet.. to bych jinak ani nebyla já. Navíc od doby co semnou Popelka nemůže trávit noci na chatu a v jedenáct večer mi mizí, mám na úvahy mnohem víc času *zasekne se u přemýšlení nad tím, zda je to dobře* No nic..

Když jsem si tenhle dotaz přečetla, zazněly mi v hlavě dvě otázky...
1) Dají se za najlepší přátele považovat lidi které jsem v životě neviděla a jen si s nimi píšu?
2) Dají se za nejlepší přátele považovat lidi z okolí, když vím, že některé lidi které jsem ani neviděla osobně mám raději?..
Za váš názor budu ráda.

Nevím koho můžu považovat za nejlepšího přítele... copak to jde měřit, když jednoho člověka vídám často a druhého nemám šanci vidět? Trochu nevyrovnanné podmínky, ne? Když to vezmu obecně, lidi které znám z chatu jsou mi mnohem bližší, protože mají stejné záliby jako já (ano správně, Japonsko :D) ale s lidmi které znám osobně mě zase pojí společné zážitky.

Nakonec jsem došla k názoru, že tohle nemá vůbec cenu řešit a že ten dotaz je jedna velká hloupost.. vždyť "nejlepší přítel" je jen termín.. jen nějaký název pro něco, co stejně nikdo nedokáže pořádně definovat.. nebo snad znáte nějaká pravidla? Já ne. Vím, jaké mám ke konkrétním lidem názor. Ale nebudu si dělat žebříček "vítězů". Protože život je krátký na to, aby se dělali věci které nejsou absolutně k ničemu :)

Takže moje odpověď je asi taková: pár jich určitě je a já jsem jim za to vděčná :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 2. ledna 2014 v 21:19 | Reagovat

Juuu, Popelka :333
Ten závěr se mi líbí :) Vystihla jsi to skvěle, nevím, co k tomu dodat :33

2 Kichin Kichin | 2. ledna 2014 v 21:46 | Reagovat

S tím souhlasím ^^
Sám bych nedokázal říct kdo je pro mě ten nejlepší kamarád a kdo mín. Každého si vážím jinak.

3 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 3. ledna 2014 v 12:51 | Reagovat

já osobně to škatulkuju. Buď je ta přítel nebo jen známej/spolužák. Přijde mi dětinský někomu říkat kámoš a druhýmu nejlepší kámoš páč se většinou lidi urazí proč nejsou nejlepší oni takže je tak nazýváš taky a už je to neupřímný....Lidi sou divní -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama