Září 2014

Bou se ozval :)

16. září 2014 v 19:20 J-rock
Kdo mě alespoň trochu zná, tak ví jak moc pro mě tenhle člověk znamená. Díky němu jsem začala poslouchat j-rock, díky němu jsem stokrát chytla záchvat smíchu a díky němu jsem stokrát brečela.
Když odešel z kapely, smazal všechny svoje účty na internetu a nikdo o něm nevěděl nic.. jak se má, co dělá, jak vypadá.. a jestli vůbec ještě žije. O jeho nemocích se totiž nemálo spekulovalo.

Dnes (v Japonsku spíše včera) slaví Bou své 31. narozeniny.. Spamem jsem mu popřála nejen na obou stránkách na fb ale i pod #HappyBirthdayBou na twitteru, i když mě ani nenapadlo, že by to mohl vidět..

Pak jsem na jedné zahraniční An Cafe fan stránce našla přeložený Terukiho tweet a do očí mi vyhrkly slzy (sakra.. a teď znova xD) Příihlásila jsem se na twitter abych si tu informaci ověřila a ano.. Bou nechal přes Terukiho twitter vzkaz:

Stále mám lidi, kteří slaví moje narozeniny.
Jsem moc šťastný, děkuji.
Bou

Zaplavily mě pocity neskutečné úlevy, radosti a smutku zároveň.. nevím jak to popsat :D Asi by mi v tu chvíli nikdo nevěřil, že ve skutečnosti nevěřím v boha, protože jsem mu poděkovala asi 50x..

No... jen jsem vám chtěla oznámit, že Bou je v pořádku a má radost za přání.. takže já jsem teď šťatná :3 Teď už musíme jen doufat, že příští rok nás čeká další zpráva :)

Koncert BORN & Lycaon

11. září 2014 v 17:35 Deníček
Je to něco přes rok a půl co jsem objevila skupinu MoNoLith.. a jelikož MoNoLith a Lycaon byli jako jedna velká skupina, koncertovali spolu, dělali (dělají) společné fotky a prohazovali si písničky, bylo jen otázkou času, kdy Lycaon objevím.. Znám je tedy asi rok a půl. Nebylo to taková ta "rána", kdy uslyším první písničku a hned vím, že jsem objevila něco pro mě. Šlo to postupně.. ale za ten rok a něco jsem si je stačila neuvěřitelně oblíbit.. nejen jako skupinu s dobrýma písničkama, ale taky jako lidi.
Born.. no Born jsem poznala chvíli po Lycaon. Nějaký čas jsem je poslouchala ale když jsem nacházela skupiny co mi sedí více, na Born jsem se tak nějak vykašlala.. mám ty kluky moc ráda ale ta hudba prostě není až tolik šálek mého čaje.. No popravdě, kdyby koncertovali jen Born, nejspíš bych ani nejela, ale to bych udělala obrovskou chybu, protože na podiu byli skvělý :) ale vezmeme to popořadě..