Emmurée - láska na první poslech

25. února 2015 v 20:17 |  J-rock
Tak jo.. abych tu jen nefňukala a nepsala zdepkařený články, tak mojí příšerný nálady využiju a představím vám skupinu, kterou si (nejen) v takových náladách velmi ráda pouštím.. Ze začátku byl sice tento blog zaměřený především na j-rock a visual či oshare skupiny, ale postupem času sem se začala zajímat i o jiné japonské kapely a tohle je jedna z nich - Emmurée.Vznikli v roce 1998, ale bohužel se jim nepodařilo zůstat v původní sestavě a tak mají už čtvrtého bubeníka a druhého basáka.

Členové jsou:
Zpěv: Sou
Kytara: Halka
Baskytara: Tomo
Bicí: Tell

ex. bubeník Yuki odešel celkem nedávno... myslím, že to bylo někdy v polovině roku 2013. Před ním tam byli ještě bubeníci Shizuma a Sora. Původní basák se jmenoval Sakura. A popravdě jména je asi to jediné, co o ex. členech vím.

Kapelu se rozhodli založit Sou a Halka - otatní členové se připojili až později. Sice vznikli roku 1998, ale s vydáním alba si dali na čas - to první vzniklo až roku 2002. Přestože od té doby kapela hodně koncertuje, vydává alba a je poměrně dost aktivní, nedostává se jí takového uznání, jakého by podle mě mělo.. málokdo je zná a jejich koncertní sály nebývají ani v Japonsku zrovna nabité. To, že se i po takové době drží jen s "pár" věrnými fans a to, že se nenechali strhnout vlnou novodobého visual kei určitě stojí za uznání.

Ještě bych mohla zmínit, že Sou má od roku 2008 krom kapely Emmurée ještě kapelu Silence, ve které jsou krom něj ještě Zull, kterého můžete znát z the Candy Spooky Theather, Kiri, kterého možná znáte ze skupiny Coclobin a Inori.

Tohle je písnička, díky které jsem si Emmurée na první poslech zamilovala ↓


něco méně depresivnějšího ↓nějaké fotky:
Sou v době kdy začínali VS. jedna z jeho nejnovějších fotek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 4. března 2015 v 20:14 | Reagovat

reklamy umíš psát dobrý hned sem dostala chuť si je poslechnout :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama